שביל ישראל

שביל ישראל

שביל ישראל, טיול לאורך זמן

תכנון טיול בשביל ישראל

כאשר מדברים על עונת הטיולים מדברים על שביל ישראל וישר תוהים באשר לנישה של מפת שביל ישראל. מתי מתחילה עונת הטיולים? מתי ניתן לבקר ולבצע טיול של שביל ישראל? התשובה לכך קשורה בקיץ. בסוף אוגוסט מתחילה העונה ומסתיימת לקראת מאי. אלו הבוחרים ללכת ברצף יעדיפו את תקופת הסתיו והאביב. בדרך כלל יבחרו לבצע טיול של שביל ישראל בצדו הדרומי בגלל מזג אוויר. לקראת סוף ספטמבר אפשר לטייל גם בנגב בעוד מזג האוויר הופך נוח יחסית. במאמר זה נעסוק בעיקר בהנאה אשר בטיולי שביל ישראל באשר הם.

על שביל ישראל ועל מסלול

אם כן, במסגרת מפת שביל ישראל, הטיול באביב יתחיל בדן ויש שיבחרו לבצע שביל ישראל הישר מאילת לצפון. מיותר לציין כי המפגש עם הצפון מלא בפריחה וניתן ליהנות מהמראות עד סוף חודש אפריל. במידה ויש רצון לטייל בצפון בתקופת האביב יש שלא יהיה מאוחר מחודש מרץ מכיוון שאז נכנסים למהלך של טיול בחודשי מאי בנגב החם. רוב המטיילים יבחרו ללכת מדן ועד אילת, כלומר יבחרו להתחיל את המסלול מדן או אילת. מעט מאוד יבחרו בדרך האחרת.

טיפים לטיול מוצלח במסגרת שביל ישראל

נצלו את עונות השנה לצרכי הטיול והתחילו במסע נח בעוד אתם מתחילים לטייל בתל אביב בסוף מרץ ולאחר מכן ממשיכים דרומה לאילת. המסלול יארך בין חודש לחודש וחצי. היתרון מאפשר הליכה של שלושה ימים במזג אוויר נח והליכה על מישור. ההגעה לאילת הינה עד סוף אפריל. מיותר לציין כי הביקור בנגב עלול להיות חם וקשה בחודשי מאי, כמו כן אפשר לבחור בצפון כאופציה בחודשי יוני כאשר יש לנוח לא מעט ולהצטייד בהתאם בצידה הנכונה ובבגדים הנוחים למהלך זה.

שביל ישראל והמידע הכללי

אם אתם צריכים מידע נוסף, תמיד תוכלו לבקר בפורום של מדריך שביל ישראל, שם לרוב תמצאו מפת שביל ישראל ולבצע את שביל ישראל בבטחה ובעיקר על פי השכל הישר. אם יש לכם שאלות המתעוררות, תוכלו לקבל את כל השאלות והתשובות במקום אחד והעיקר שתעשו את הבחינה הנכונה שנייה לפני הגשמת החלום.


by with no comments yet.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>