קמפינג בארץ עם תינוקות

רוצים לצאת לטיול בארץ ויש לכם תינוק קטן? אם כן, אתם עומדים לפני חוויה מרגשת. אפשרויות הטיול בארץ הן רחבות מאד ואתם יכולים לשקול לצאת לקמפינג בארץ. הקמפינג הוא טיול שכולל לינה בשטח ועל אף שיש הורים שחוששים כיצד התינוקות יגיבו, הם מגלים מהר מאד כי דווקא האוויר הצח שבחוץ גורם להם לשמחה ורוגע. ישנם לא מעט תינוקות אשר יצאו לטיול קמפינג וישנו טוב יותר מאשר בבית. יכול להיות שהשינה הטובה היא תוצאה של עייפות מחוויות היום ויכול להיות שהיא תוצאה של האוויר הפתוח שהם נחשפו אליו, אך מה שבטוח הוא הכל אלו הופכים את הטיול עם התינוק לנפלא. על מנת להפוך טיול קמפינג בארץ עם התינוק למושלם יש להתארגן על כמה דברים:

הכינו תיק לתינוק החדש

תיק לתינוק החדש הוא בסיס שניתן לשער שתשתמשו בו לאורך כל השנה הראשונה ואולי גם אחריה. עם זאת, בתכנון קמפינג יש לקחת בחשבון כמה דברים שחייבים להיות בתיק ואלו; חיתולים, מגבונים, משחה לתפרחת חיתולים, משחה נגד עקיצות, קרם הגנה לשמש, שמיכה וכמובן בגדים להחלפה. כדאי תמיד לקחת לקמפינג קצת יותר ממה שתצטרכו ביום יום. כלומר, לקחת יותר חיתולים ויותר מגבונים מהרגיל כיוון שאתם נמצאים מרוחקים מהבית ולא תרצו להיתקע בלי הדברים הללו.

מקום לינה

קמפינג זו לינה בשטח והיום ישנם שלל פתרונות נוחים ללינה זו. אתם יכולים כמובן לרכוש לעצמכם אוהל התואם את גודל המשפחה (או המשפחה העתידית). האוהלים היום קלים מאד להרכבה והם דורשים דקות ספורות על מנת להרכיב אותם. חשוב גם שיהיה לכם ולתינוק מקום לישון עליו ולשם כך אתם יכולים לשים שקי שינה, שמיכות, מזרנים דקים ואם חשוב לכם אתם יכולים לקחת אתכם לול מתקבל מיוחד לקמפינג. יכול להיות שבלילה התינוק יישן צמוד אליכם אבל בבוקר או בשעת הצהריים תרצו שיהיה לו מקום לישון בו באוויר הפתוח.

אוכל

אתם צריכים לדאוג לאוכל לעצמכם ולתינוק. את האוכל שלכם תוכלו לקחת בצורת סנדוויצים או להכין בשטח, אבל להכנה של התינוק תצטרכו לדאוג מראש. כמובן שתינוקות יונקים צריכים רק את אמא על מנת לאכול, אך אם הם כבר משלבים מוצקים בתזונה שלהם חשוב לדאוג לכך שיהיה להם אוכל שאתם יודעים שהם אוכלים ואפשר לשלב כמובן פירות או ירקות לפי השלבים השונים. את כל הירקות והפירות מומלץ לשטוף בבית, לפני שיוצאים לטיול.

מים

אל תסתמכו רק על המים שבמקום וקחו אתכם יותר בקבוקי מים ממה שאתם חושבים שתצטרכו. יכול להיות שתזדקקו גם למים מורתחים מראש או שתרצו לקחת מים למקרה שתצטרכו לאלתר מקלחת בשטח. בכל מקרה הקפידו על כך שתהיה לכם כמות מים גדולה יותר מזו שאתם באמת צריכים.


Posted in כללי by with no comments yet.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>