מתגלגלים בישראל – טיול עם רכב

זה זמן רב שאתם מתכננים לצאת לטיול אך אין אתם יודעים לאן, לכמה זמן ועם מי? זה הזמן לתכנן את הטיול הבא שיקנה לכם חוויה מדהימה. מדינת ישראל הינה מדינה מדהימה ביופייה מצפון ועד דרום, המאפשרת לכם ליהנות מנופים הרריים, מישוריים, מדבריים ומלבלבים. עצם העובדה שמדינת ישראל הינה מדינה קטנה יחסית והנסיעה מצפון ועד דרום יכולה להסתכם ביום אחד, היינו ממליצים לכם להניע את האוטו (לא לפני שהתארגנתם בהתאם), ולצאת אל הדרך. הטיול יכול להיות בגפכם, עם חברים, בני זוג משפחה, או קולגות לעבודה לשיקול דעתכם.

כיצד לתכנן את הטיול הקרוב

אם החלטתם לצאת לטיול עם רכב ממונע, כדאי שתשקלו לגשת אל סוכנות השכרת רכב ותשכרו לעצמכם רכב למספר ימים, אלא אם יש ברשותכם רכב באמצעותו אתם יכולים לבצע את הטיול אליו אתם יוצאים. השלב הראשון שנכון לעשות הוא להחליט לכמה ימים אתם יוצאים לטיול. במידה וזמנכם אינו מוגבל ויש ביכולתכם להשקיע את הכסף הנדרש, הרי שאתם יכולים לחצות את כל מדינת ישראל וליהנות מכל חלקה הקיימת בה, אך אם הזמן שלכם מוגבל למספר ימים, נכון שתתמקדו באזור אחד בלבד.

לאחר שמיקדתם את משך הטיול, זה הזמן לבחור את האזור בו אתם רוצים לטייל בין אם זה צפון, מרכז או דרום הארץ. חשבו האם מתאים לכם טיול בטבע, באתרים היסטוריים או לחילופין טיול בערים ובקניונים, ורק אז התחילו להרכיב את המסלול. אם ימי הטיול מאפשרים שילוב של מספר אזורים בארץ הרי זה משובח אך אם זמנכם מוקצב ומצומצם, אולי נכון יותר לנצל את הזמן ולהשאר באזור אחד שם תנצלו את כל האזורים והאטרקציות המוצעות בו.

השלב הבא הוא תכנון מקומות הלינה. אתם יכולים לבחור ולישון בטבע במידה ובחרתם בטיול בטבע ומאידך אתם יכולים לשכור בית מלון, צימר או אכסניה בהתאם ליכולתכם הכלכלית. אם הטיול הוא בטבע, אולי נכון להעמיס על הרכב איתו אתם מטיילים ושאותו שכרתם, אוהל אותו תקימו באזור בו אתם מטיילים. חווית הטיול במשלבת לינה באוהלים תחת כיפת השמיים עתידה להיות חוויה מיוחדת במינה. אם אתם לא בעלי אופי לשינה מחוץ לחדרים בעלי 4 קירות, זה הזמן לחפש את המקום בו תלונו, לקחת הצעות מחיר ולהזמין חדר מבעוד מועד. שימו לב כי כשאתם מטיילים בארץ מספר ימים, חשוב להחליט מראש היכן אתם לנים ולהזמין את החדר כדי שלא יווצר מצב בו אין מקומות לינה ואתם נאלצים לחזור הביתה באמצע הטיול.

לסיכום: טיול ברחבי מדינת ישראל עתיד להקנות לכם חוויה בלתי מבוטלת בעיקר ובמיוחד עם בחרתם לערוך את הטיול באמצעות כלי רכב ממונע בין אם זהו רכב שלכם ובין אם בחרתם לשכור רכבים לתקופת הטיול.


Posted in רכב לטיול by with no comments yet.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>