המלצות לטיולי שבת, עם רכב

מדינת ישראל היא אמנם קטנה, אבל יש בה שפע של דברים לראות, לחוות ולהנות מהם ובמיוחד עכשיו, עם הגעתו של האביב, הפריחה שמחייה את כל המרחבים והצבע שחוזר אל האדמה, אין דבר מהנה יותר מלתור את הארץ לאורכה ולרוחבה.
הצפון מלא הפריחה, המדבר מלא החיים, איזורי הרי ירושלים היפיפה, ים המלח ועד אילת- כל פינה, פנינה.
השכרת רכב תהיה הדרך הטובה ביותר להנות מהארץ מבלי להקריב את הרכב הפרטי לשם כך. זה נכון שהרכב הפרטי שלנו נועד בכדי שניסע בו, אבל בפועל ככל שאנחנו נוסעים בו יותר, במיוחד בתנאי שטח או בקטעי כביש שאינם מסודרים מתרחשת שחיקה של הרכב ואף ירידה של הערך שלו בגלל שכמות הקלומטראז' גבוהה.
במיוחד אם יש לכם רכב חדש, וגם אם סתם בא לכם לשמור על הרכב ולא לשחוק אותו, הדרך הטובה ביותר בהחלט להנות מטיולים בארץ היא באמצעות שירותי השכרת רכב.

איך זה עובד?

למעשה זה די פשוט ונח, תוכלו להכנס לכל סניף של חברת השכרת רכב ולהנות מרכב חדש שאותו תקבלו ממש במקום. העלות לשירותי השכרת רכב נקבעת על בסיס יום שימוש, כך שתוכלו להנות מכמה ימים שאתם רוצים. את הרכב תצטרכו להחזיר באותו מצב שבו לקחתם אותו, לרבות מצב מיכל הדלק, כומר אם קיבלתם רכב עם מיכל דלק מלא תתבקשו להחזירו באותו המצב ולהפך. כך נכון הדבר גם לגבי פגיעות באוטו. זה המקום לציין שתי נקודות מרכזיות. ראשית, אם אתם לוקחים שירותי השכרת רכב בסוף שבוע סביר להניח שתהיה התנייה להשכרה של יומיים. בנוסף, שירותי השכרת רכב אינם כוללים שירותי ביטוח, מה שאומר שתצטרכו לדאוג לשירותי ביטוח באופן עצמאי. בדרך כלל חברת השכרת הרכב תוכל להמליץ לכם על חברת ביטוח שעימה היא עובדת, אז זו לחלוטין החלטה שלכם ושלכם בלבד.

רעיונות למסלולים

  • שביל ישראל- בשנים האחרונות הסתיימה סלילתו של שביל ישראל שמציע שביל צעידה לאורכה של ישראל כולה. מאחר ולסיים את השביל בפעם אחת היא השקעה רבה ומדובר על כמה ימים טובים שיש להקדיש לעניין, רוב האנשים מחלקים את השביל ועושים אותו לאורך זמן, בכל פעם קטע אחר של השביל. זו בהחלט אטרקציה נהדרת, במיוחד כאשר מדובר על חופשה של המשפחה כולה. פתרון נהדר לילדים, בכל תקופות השנה.
  • לתרון- לתרון הוא אחד מהמקומות היותר סמליים במורשת ארץ ישראל והוא בהחלט מקום ששווה להגיע אליו, במיוחד כשמזג האוויר נח. בחורף קריר בהרי ירושלים ובקיץ עלול להיות לוהט אבל בתקופות המעבר בהחלט שווה להגיע וגם להנות מכל המנזרים השונים שפזורים באיזור.
  • נחל אלכסנדר- נקודת מפגש קסומה של נחל עם הים התיכון, למרגלות פרק רחב ידיים ועם נוף עוצר נשימה. בהחלט מקום מרבץ מושלם לימות הקיץ.

Posted in טיולים בארץ by with no comments yet.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>