היתרונות שבהשכרת רכב עבור טיולים בארץ

"קום והתהלך בארץ, בתרמיל ובמקל…" וברכב מושכר! ארץ ישראל היא בין המקומות המופלאים בעולם! יש בה מדבריות, עמקים, נחלים, הרים, מכתשים (תופעת טבע ייחודית לישראל!), מערות, שדות פרחים, יערות, חופים ומישורים – אז אין ספק שישנם אינספור מסלולי טיולים שאפשר לצאת אליהם במדינה הקטנה שלנו. אבל כשיוצאים לטייל ברחבי ישראל – האם מומלצת השכרת רכב לטובת החוויה? או שמה כדאי לצאת בתחבורה ציבורית או עם הרכב המשפחתי (במידה וקיים)? אנחנו חושבים, שלא משנה איך תסתכלו על זה, השכרת רכב בארץ למטרת טיולים היא תמיד האפשרות המועדפת, למה? קראו ושמעו.

האופי המיוחד של ישראל

לישראל יש אופי מיוחד. זה דבר ידוע ואין על כך עוררין. חיים פה ביחד דתיים וחילוניים, יהודים וכאלה מדתות אחרות ובעוד שיש כאן חופש לעשות כמעט כל דבר, מבחינת התחבורה הציבורית – אנחנו קצת מוגבלים. אז אם אתם רוצים לצאת לטיול בסוף השבוע, עליכם לקחת בחשבון את העובדה שאין תחבורה ציבורית הפועלת בישראל בשעות השבת. לכן, אם אין ברשותכם רכב משפחתי (או רכב ממקום העבודה שלכם), אין לכם כל כך הרבה ברירות, אלא ללכת על אפשרות של השכרת רכב בכדי לצאת לטיול.

פחות בלאי לרכב המשפחתי

עם כל שימוש ברכב, הבלאי שלו גדל. מה זה אומר? הקילומטרז' גדל וכן גדל הבלאי לצמיגים, למנוע ולרכב בכלל – מה שמשפיע באופן ישיר על שוויו של הרכב. לכן, במיוחד במקרים בהם אתם רוצים לנסוע למקום מרוחק או לצאת לטיול לאורך מספר ימים – עדיף לשכור רכב שלא תצטרכו לדאוג לגבי הבלאי שתוסיפו לו בשעה שאתם נהנים ברחבי ישראל. בנוסף לביטוח הבסיסי שתקבלו מחברת השכרת רכב, תינתן לכם האפשרות להרחיב את הביטוח כך שתהיו מכוסים על כל מקרה שלא יהיה וכך, תוכלו ליהנות באופן חופשי ומושלם מהטיול שלכם, ללא כל חששות באשר לרכב.

התאמת הרכב לאופי הטיול והמטיילים

כשאתם בוחרים לשכור רכב לשם טיול וזה לא משנה אם מדובר בטיול משפחתי או טיול עם החברים – אתם יכולים להתאים את סוג הרכב לטיול ואליכם. מה זה בעצם אומר? קודם כל, תוכלו לבחור בכלי רכב שאליו נכנסים כל החברים או בני המשפחה, אם אתם יוצאים לטיול עם יותר מ-3-4 אנשים, כמו וואן, מיניבוס ועוד. דבר שני, תוכלו לבחור ברכב שמתאים יותר לאופי הטיול – כמו למשל בחירה בג'יפ כשאתם מבקשים לצאת לטיול מסעיר בשטח.

כמובן, שיש מבחר אפשרויות עבור השכרת רכב בישראל ועליכם לבדוק מה האפשרויות שלכם, בכדי למצוא את הרכב שמתאים לכם ולטיול שאליו אתם עומדים לצאת. אם יש לכם את רישיון הנהיגה המתאים, תוכלו לשכור אפילו אוטובוס! האפשרות של השכרת רכב בארץ לטובת טיול (או למטרות שגרה) היא נוחה וזמינה לכל בעל רישיון בתוקף. כמובן שהביטוח שתקבלו יהיו בהתאם לניסיונכם (שנות ותק על הכביש) ולגילכם (נהג צעיר יקבל ביטוח שונה ויאלץ לשלם יותר).


Posted in טיולים בארץ by with no comments yet.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>